jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Heeft u vragen?

+86-18206021758

Granieten slijpmachine
video
Granieten slijpmachine

Granieten slijpmachine

De gepolijste slijpsteen wordt op het bewerkte product gepolijst. Nadat het gepolijste product heet is, voegt u water toe aan het oppervlak van het bord. De kwartssteenpolijstmachine kan afkoelen. Continu of grote hoeveelheden water zijn niet toegestaan. Anders zal het smerende effect van water zijn. Het polijsten kan niet het gewenste effect bereiken en droog polijsten kan helemaal niet worden gebruikt. Een te hoge temperatuur zal het oppervlak van het bord verbranden en scheuren op het oppervlak van het bord veroorzaken. Ons bedrijf gebruikt internetdenken als een onderneming, continue steenslijpmachine, dringt aan op klantgerichte productieapparatuur, produceert voornamelijk 6-12 stenen automatische lychee noodle machine, continue slijpmachine, multi-head continue slijpmachine, hijs slijpmachine, volautomatische continue polijstmachine, computer profilering machine, infrarood brug snijmachine, steen snijmachine en kwarts steen continu slijpen en andere grote stenen machines apparatuur.
Aanvraag sturen
Praat nu

product Introductie

 

STONE MACHINERY

Waarom kiezen voor Hualong Brand Granite Grinding Polishing Machine?


1. Ons bedrijf heeft een rijke ervaring in steenpolijstmachines voor meer dan 30 jaar.


2. We hebben een professioneel pre-sales en after-sales serviceteam en buitenlandse ingenieurs.


3. Automatische steenslijpmachine, hoge output en hoge kwaliteit. Verschillende aantal maalkoppen zijn afgestemd op de behoeften van de klant. Met 16 maalkoppen kan hij in 4 uur 200-300 vierkante meter verwerken.


4. Alle elektronische accessoires keuren wereldberoemde merken, PLC-controlesysteem goed en realiseren mens-machine-dialoog via LCD-interface.


5. Eenvoudig te bedienen, waardoor u kosten bespaart.


automatic stone polishing line.webptechnical data

abrasive.webp



marble polishing line

downLoadImg (2)


stone machine.jpg

TECHNISCHE DATA
Modelnr.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Hoeveelheid slijpkop (pc)8121620
Vermogen van spindelmotor (kw)15151515
Bruto vermogen (kw)141201270329
Nuttige werkbreedte (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Verwerkbare dikte (mm)10-6010-6010-6010-60
Snelheid van riemvooruitgang (m/min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Waterverbruik (m3/min)15202530
Bruto gewicht (kg)17000210002500032000
Afmeting (L x B x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Populaire tags: graniet slijpmachine, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, prijs, te koop

Aanvraag sturen

(0/10)

clearall